Dr Brenda Montecalvo (FCOVD, FAAO, FCSO) pierwszym gościem konferencji Optometria 2023!

Po bardzo owocnej i ekscytującej wizycie na naszej konferencji w Krakowie wybitna optometrysta ponownie przyjęła nasze zaproszenie. Była przewodnicząca Sekcji Rehabilitacji Wzroku Amerykańskiej Akademii Optometrii tym razem podzieli się z Państwem wiedzą na temat rehabilitacji wzroku u dzieci po usunięciu zaćmy wrodzonej oraz diagnostyką i terapią zaburzeń percepcji przestrzeni, w szczególności u dorosłych po zabiegu zaćmy.

Już teraz możesz poszerzyć swoja wiedzę dzięki seminarium online. Za kilka dni rusza cykl wiosennych spotkań z  Dr Brenda Montecalvo. Specjalnie dla Polskich optometrystów otrzymaliśmy 50% zniżki na udział w 3 dniowych seminariach, ponad 20 godzin szczegółowej wiedzy z diagnostyki i postępowania terapeutycznego.

Aby się zapisać należy wypełnić formularz rejestracyjny: https://www.visiontherapyseminars.com/registration i dokonać opłaty za wybranie szkolenie pod specjalnym linkiem, indywidualnym dla każdego z kursów:

• 20 – 22 styczeń: Vision and Learning Seminar - https://square.link/u/vHq32NCQ

• 24-26 luty: Strabismus & Amblyopia - https://checkout.square.site/merchant/2QKVWZSW9HDMK/checkout/4QGTUZGDIRTED7EBRGJKEFBH

• 31 marzec – 2 kwiecień: Neuro-Optometric Rehabilitation - https://checkout.square.site/merchant/2QKVWZSW9HDMK/checkout/GDE2WAKKIGLBAPLBJ7IDIXUQ

Nie zwlekaj zapisz się już dziś na seminarium online z Brendą Montecalvo!

I spotkaj ją na żywo w Krakowie na konferencji Optometria 2023!